Skip to content
خانه » بوتاکس » ژوویدرم و بوتاکس چه تفاوتی با هم دارند؟

ژوویدرم و بوتاکس چه تفاوتی با هم دارند؟

تفاوت ژل و بوتاکس

فهرست و عناوین مقاله

زمان مطالعه: 3 دقیقه
0
()

امروز می خواهیم شما را با تفاوت ژل و بوتاکس آشنا کنیم، با ما همراه باشید. امروزه بسیاری از مردم برای داشتن ظاهری زیباتر و جوانتر روی به تزریق لوازم آرایشی می آورند. که می توان از بوتاکس و ژوویدرم که روشی غیر جراحی است را نام برد که مورد استفاده عموم قرار می گیرد.

برای تزریق همیشه راه هایی وجود دارد که باید در مورد آن تحقیق کرد که ما برای شما تفاوت ژل و بوتاکس را توضیح می دهیم تا شما بر اساس نیازتان بتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

تفاوت ژل و بوتاکس: بوتاکس یا ژوویدرم (Juvederm)

تفاوت ژل و بوتاکس

مهم ترین اصل این دو روش این است که مورد تایید FDA است. هر دو روش بوتاکس و ژوویدرم برای از بین بردن چین و چروک مورد استفاده قرار می گیرد اما اصول متفاوتی دارد که به نوع چین و چروک بستگی دارد.

انواع چین و چروک

اصلی ترین تفاوت ژل و بوتاکس چین و چروک هایی است که باید روی آنها تزریق کنیم. هر دو روش درمانی برای صاف کردن چین و چروک های صورت موثر است ولی بر روی چین و چروک های یکسان کار نمی کنند. بوتاکس برای خطوطی که با افزایش سن ایجاد شده است مناسب است مانند خطوط اطراف چشم و پیشانی و خط خنده.

تفاوت ژل و بوتاکس

ژوویدرم بیشتر مناسب چین و چروک هایی است که هنگام استراحت صورت شما بوجود امده. این یک ژل پرکننده صاف از هیالورونیک اسید است که می‌تواند به ترمیم نواحی صورت که حجم و پری پوست به دلیل افزایش سن، افتادگی  از بین رفته است، کمک کند.

پیشنهاد می‌کنیم:  انواع کاربردهای مزوتراپی برای بدن

زمان و نتایج

برای تصمیم گیری در مورد انتخاب تزریق بوتاکس یا ژوویدرم این مورد را در نظر میگیرید که کدام روش سریعتر نتیجه می دهد. نتیجه تزریق در هر فردی متفاوت است محل تزریق و مقدار مصرف مواد از مهم ترین عواملی است که در زمان نتیجه تاثیر دارد مثل:سن ، خاصیت ارتجاعی پوست و عمق چین و چروک.

تفاوت ژل و بوتاکس

با استفاده از بوتاکس ، معمولاً می توانید انتظار داشته باشید که نتیجه تزریق از سه تا شش ماه طول بکشد. ولی به مرور زمان که از ماهیچه های صورت استفاده نمی شود ، کوتاه تر و کوچکتر می شوند پس استفاده منظم از بوتاکس ممکن است نتایج را برای مدت زمان طولانی تری افزایش دهد.

ژوویدرم به طور معمول نتایج مورد قبولی را با یک درمان از 9 ماه تا 18 ماه ارائه می دهد. این نتایج همچنین به غلظت اسید هیالورونیک بستگی دارد که بالاترین غلظت نتایج طولانی تری را ارائه می دهد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیاز / 5. میزان امتیاز

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می‌دهد

Share on email
Email
مطالب مرتبط