با کلینیک پوست، مو، زیبایی دکتر خالقی بیشتر آشنا شوید!

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر خالقی

ما در کلینیک دکتر خالقی هر روز در حال نوآوری و خلاقیت هستیم و این بهترین راه برای رشد کردن است. کلینیک‌های زیبایی دکتر خالقی از سال ۱۳۸۵ با هدف ارائه خدمات زیبایی و سلامت پوست، مو شروع به فعالیت نمود. ما مفتخر هستیم که با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا و تیم پزشکی جوان و با مهارت در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های پوستی و جوانسازی پوست بهترین خدمات را در این زمینه ارائه نماییم. این کلینیک هم اکنون مجهز به دستگاه‌هایی است که همگی ساخت معتبرترین کمپانی‌های آمریکا و اروپا می‌باشد. فعالیت‌های کلینیک دکتر خالقی به شرح زیر می‌باشد:
لیزر – مزوتراپی – تزریق بوتاکس – رادیوفرکانسی – لیزر موهای زائد – میکرودرم ابریژن – تزریق انواع فیلرها – ارایه خدمات رژیم درمانی.‌

انواع خدمات زیبایی:

وکتور 9

درمان چاقی

ریزش مو وکتور 12

درمان ریزش مو

وکتور 11

بوتاکس

وکتور 10

خدمات لیزری

آنچه که ما را متفاوت می‌سازد!

فنونی که ما از آن‌ها برای سلامت و درمان مراجعه کنندگان استفاده می‌کنیم پیشرفته هستند و بسیار فراتر از روش‌های ساده زیبایی می‌باشند؛ همین عامل، ما را به پیشتاز بی‌رقیب این عرصه تبدیل کرده است. تحقیقات پیوسته و شوق غیرمعمول ما به موفقیت در این زمینه، ما را در بالاترین سطح این رشته قرار داده و به همین علت، مشتریان ما مطمئن هستند که بیشترین شانس موفقیت را در کنار ما خواهند داشت.
دنیای امروز پر است از کلینیک‌ها و مراکزی که یک ‌شبه بوجود آمده‌اند؛ از سوی دیگر، وعده‌هایی به مشتریان داده می‌شود که مورد بررسی و تأیید قرار نمی‌گیرند. در این میان خوب است بدانید که در کنار ما، همواره می‌توانید از کیفیت و امنیت خدمات ارائه شده به مشتریان مطمئن باشید. ما در کلینیک دکتر خالقی، از تمامی استانداردها در جهت موفقیت روز افزون در همه پروژه‌ها استفاده می‌کنیم و فراتر از فرآیند ساده درمانی پیش می‌رویم. سابقه فعالیت‌های ما،اعتبارات و جایگاهی بالاتر از صحبت‌های خودمان را رقم زده است.

میزان موفقیت ما و رضایت مشتریان

رفع چین و چروک صورت با بوتاکس یکی از مهم‌ترین تحولات در علم جراحی پلاستیک بوده وجایگزین مناسبی برای کشیدن پوست وانواع جراحی‌های لیفتینگ است واکثر افراد برای اصلاح چین وچروک‌های پوست قسمت بالای صورت خود از بوتاکس استفاده می‌کنند.
طی حرکات صورت مانند لبخند زدن، خندیدن، اخم کردن و… عضلات زیر پوست منقبض شده وموجب ایجاد چین وچروک پوست می‌شود. امروزه بهترین درمان برای از بین بردن این خطوط، تزریق بوتاکس است. بوتاکس پروتئینی است که از یک نوع باکتری تهیه می‌شود.

با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تزریق بوتاکس آماده خدمت به شما هستیم.

رفع چین و چروک صورت با بوتاکس:

رفع چین و چروک صورت با بوتاکس یکی از مهم‌ترین تحولات در علم جراحی پلاستیک بوده وجایگزین مناسبی برای کشیدن پوست و انواع جراحی‌های لیفتینگ است و اکثر افراد برای اصلاح چین وچروک‌های پوست قسمت بالای صورت خود از بوتاکس استفاده می‌کنند. طی حرکات صورت مانند لبخند زدن، خندیدن، اخم کردن و… عضلات زیر پوست منقبض شده و موجب ایجاد چین وچروک پوست می‌شود. امروزه بهترین درمان برای از بین بردن این خطوط، تزریق بوتاکس است. بوتاکس پروتئینی است که از یک نوع باکتری تهیه می‌شود.