با بیش از ۲۰ سال تجربه

در زمینه تزریق بوتاکس

اماده خدمت به شما هستیم

رفع چین و چروک صورت با بوتاکس

رفع چین و چروک صورت با بوتاکس یکی از مهمترین تحولات در علم جراحی پلاستیک بوده وجایگزین مناسبی برای کشیدن پوست وانواع جراحی های لیفتینگ است واکثر افراد برای اصلاح چین وچروک های پوست قسمت بالای صورت خود از بوتاکس استفاده می کنند.
طی حرکات صورت مانند لبخند زدن , خندیدن , اخم کردن و… عضلات زیر پوست منقبض شده وموجب ایجاد چین وچروک پوست می شود.
امروزه بهترین درمان برای از بین بردن این خطوط , تزریق بوتاکس است. بوتاکس پروتئینی است که از یک نوع باکتری تهیه می شود.

میزان موفقیعت ما و رضایت مشترینمان

0

آدرس۱)خیابان ظفر ،تقاطع نفت،پلاک۱۴۷،واحد۲۹،(روبروی بانک اقتصاد نوین)                                                                تلفن:۲۲۹۲۲۹۰۳

آدرس۲)خیابان پیروزی،خیابان پنجم نیروی هوایی،فرعی۴/۲۸،پلاک۲،طبقه همکف                                                                                                                                          تلفن:۷۷۴۷۱۵۲۷

ساعات کاری:

مطب ظفر هر روز                        ۷/۳۰ الی ۱۰/۳۰     روزهای زوج       ۱۳/۳۰ الی۱۶  

مطب پیروزی     شنبه تا چهار شنبه  صبح      ۱۱ الی۱۳         بعد از ظهر    ۱۶  الی۲۰  

پنجشنبه صبح          ۱۱  الی ۱۳     بعد از ظهر       ۱۶  الی ۱۸

آدرس ۲آدرس(۲):خیابان پیروزی.خیابان پنجم نیروی هوایی.فرعی۴/۲۸طبقه همکف , تلفن:۷۷۴۷۱۵۲۷
آدرس ۱ظفر.تقاطع نفت.پ ۱۴۷ واحد۲۹ (روبروی بانک اقتصاد نوین) , تلفن:۲۲۹۲۲۹۰۳

خصوصیات 
برای پیشگیری از چروک بعد از ۲۵ سالگی و برای درمان چروک سنین بالاتر کاربرد دارد.
. در درمان خطوط پیشانی واخم(بین ابروها) و اطراف چشم توصیه می شود.
. باعث ایجاد ظاهری جوانتر بدون نیاز به زمان استراحت یا بستری شدن دارد.
. برای بالا بردن ابرو به روش غیر جراحی توصیه می شود.
. در صورت عمیق بودن خطوط باید از سایر درمان ها استفاده شود.
. برای درمان تعریق بیش از حد زیر بغل و کف دست مورد استفاده قرار می گیرد.

ماندگاری بوتاکس
معمولا زمان ماندگاری بوتاکس بین ۲ تا ۶ ماه در افراد مختلف متفاوت است معمولا اثر بوتاکس از ۲ ساعت بعد از تزریق در بدن فرد آغاز می شود ولی نتیجه قابل مشاهده از روز ۵ شروع و تا روز ۲۱ تکمیل می شود. ( ابتدا عضلات کوچکتر و ضعیف تر و سپس عضلات بزرگتر و قوی تر فلج می شوند ). بوتاکس یک نوع پروتئین حساس به حرارت است. انتقال نامناسب از کارخانه سازنده تا مصرف کننده یا مصرف بعضی داروها یا سیگار باعث کوتاه ترشدن تاثیر بوتاکس می شود.

تزریق بوتاکس مردانه

بوتاکس چگونه اثر می‌کند؟

بوتاکس پس از تزریق، جذب عضله می‌شود و در پایانه‌های عصبی که فرمان انقباض را به عضلات می‌رسانند مستقر می‌شود. در این محل بوتاکس از آزاد شدن یک واسطه شیمیایی به نام استیل کولین- که مسئول انقباض عضلانی است جلوگیری می‌کند. در نتیجه دستور انقباض به عضله نمی رسد و در حقیقت نوعی فلج عضلانی موقت ایجاد می‌شود که ۳ تا ۶ ماه طول می‌کشد. عدم انقباض عضلات زیر پوستی باعث محو شدن و از بین رفتن چین و چروک های پوست روی عضله می‌شود.

معمولاً از یکی دو روز پس از تزریق چین و چروک‌ها به تدریج محو می‌شوند و این اثر بین ۳ تا ۶ ماه به طول می‌انجامد. پس از این مدت اثر بوتاکس کم کم از بین می‌رود و چروک‌ها دو مرتبه ظاهر می‌شوند. در این زمان می‌توان در صورت تمایل تزریق را تکرار کرد

روش تزریق بوتاکس چگونه است؟

تزریق بوتاکس  در مطب  به صورت سرپایی انجام می‌‌شود و نیاز به بستری ندارد. از آنجا که تزریق با سوزن های بسیار ظریف انجام می‌شود، دردناک نیست و نیازی به بی‌حسی ندارد. پس از ضد عفونی پوست صورت، پزشک با استفاده از سرنگ انسولین مقادیر کمی از بوتاکس را به بالای ابروها، پیشانی و اطراف چشم تزریق می‌کند. ممکن است در محل تزریق سوزش و قرمزی خفیف ایجاد می‌شود که ظرف چند ساعت برطرف می‌شود. بهتر است پس از تزریق تا چند ساعت از دراز کشیدن خودداری کنید و از مالیدن محل تزریق نیز پرهیز کنید تا بوتاکس کاملاً جذب عضلات محل تزریق شود.

تزریق بوتاکس زنانه

 کاربرد بوتاکس  

رفع چین و چروک صورت با بوتاکس به طور عمده برای درمان موقت خط های قسمت فوقانی صورت و پیشانی مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود کاربرد های بوتاکس در سالیان اخیر گسترش بیشتری پیدا کرده و برای درمان خطوط اطراف لب ، لبخند لثه ای ، خطوط ماریونت و بالا بردن نوک بینی و خطوط خرگوش در بینی مورد استفاده قرار می گیرد. Botox پیشانی و ابرو برای درمان خطوط افقی پیشانی ، خطوط اخم و اطراف چشم که به خطوط پنجه کلاغی مشهور است مورد استفاده قرار می گیرد. این خطوط بر اثر هیجانات مختلفی از قبیل خشم ، تعجب و خنده ایجاد می شوند و در نتیجه اشعه ماوراء بنفش عمیق تر و ماندگارتر می شوند.

چه افرادی نباید بوتاکس تزریق کنند؟

۱- موارد حاملگی و شیردهی
۲- بیماری های عضلانی مانند میاستنی گراویس ، سندرم ایتون لامبرت و ALS
۳- افراد با نارسایی حاد کلیوی
۴- افراد مصرف کننده وارافارین یا هپارین ( ضد انعقادها )
۵- مصرف کننده آمینوگلیکوزید تزریقی مثل جنتامایسین ، آمیکاسین می توانند یک هفته بعد از قطع دارو بوتاکس تزریق کنند

توجه!

تزریق بوتاکس گرچه روشی ساده، بی‌خطر و کار آمد است اما به هر حال یک اقدام تهاجمی است که حتماً باید در شرایط مناسب دسترسی به کمک های اولیه و با رعایت اصول استریلیزاسیون انجام شود. برای پیشگیری از هرگونه عارضه جدی، از تزریق بوتاکس در مکان‌هایی مثل آرایشگاه‌ها، سالن های ورزشی و مؤسسات زیبایی خودداری کنید و این اقدام را حتماً تحت نظر پزشک انجام دهید.

جهت مشاوره رایگان هم اکنون
هزینه بوتاکس در مطب دکتر خالقی برای هر نفر۵۰۰هزار تومان می باشد.